TĚLO / Ekzematická pokožka a lupénka

 

...příroda s moudrostí dává, člověk s láskou užívá

Pokožka u lidí trpících ekzémy nebo lupénkou je velmi suchá, šupinatá a citlivá, v některých případech se objevují mokvající ložiska. Po aplikaci gelů, krémů a olejů Nobilis Tilia dochází k jejímu výraznému zlepšení již po týdnu používání.

Důležité je samozřejmě o pokožku denně pečovat, aby nedocházelo k jejímu vysoušení, popraskání, svědění a následnému škrábání, které pak do ranek zanáší druhotnou infekci. Je užitečné výrobky střídat, pokud na ně pokožka časem přestává reagovat, což se zejména u malých dětí může stávat. U výrobků v této řadě nabízíme i velké objemy za přijatelné ceny, abychom vám umožnili pravidelné ošetřování pokožky celého těla, pokud je to nutné.

Základní produkty v péči o ekzematickou a psoriatickou pokožku neobsahují kortikoidy, hormony ani antibiotika, která při dlouhodobé aplikaci přispívají k toxické zátěži organizmu. Při jejich používání dochází k návratu zhoršeného stavu pokožky při jakékoliv změně (například počasí, stres a podobně). Produkty Nobilis Tilia naopak stav dlouhodobě zlepšují a nezanášejí organizmus. Velmi nás těší, že můžeme být nápomocni v péči o problematickou pokožku.

Řadit podle 
Výrobce  

 

Konečná cena 189 Kč

 

Konečná cena 299 Kč 

Konečná cena 339 Kč 

Konečná cena 309 Kč 

Konečná cena 334 Kč 

Konečná cena 239 Kč 

Konečná cena 334 Kč 

Konečná cena 284 Kč 

Konečná cena 234 Kč 

Konečná cena 339 Kč 

Konečná cena 259 Kč


MjQ0MmN