PLEŤ / Řada ANTI-AGE de luxe

... pro intenzivní péči o zralou pleť

Anti-age řada je určena ženám zralého věku, které si přejí udržet mladistvý vzhled a zároveň své pleti dopřát vše, co v tomto věku potřebuje – od buněčné obnovy a ochrany, přes fytoestrogeny až po výživu a hydrataci.

Výjimečné účinky luxusních rostlinných olejů doplňují specifické bioaktivní látky s prokázanou účinností. Přírodní látky účinné proti stárnutí pleti se tak propojují v elixír dlouhého mládí a přirozené krásy. Podrobnosti se dozvíte níže na stránce pod produkty.

Parfemace celé řady je založena na růži damašské OTTO, nejluxusnějším éterickém oleji s výrazně ženskou polaritou. Všechny výrobky této řady proto poskytují kromě péče o pleť i jedinečný aromatický zážitek.

Řadit podle 
Výrobce  

 

Konečná cena 619 Kč



 

Konečná cena 509 Kč



 

Konečná cena 794 Kč



 

Konečná cena 534 Kč



 

Konečná cena 649 Kč



 

Konečná cena 1 399 Kč

NOVINKA

Řada ANTI-AGE de luxe

Co jsou to přírodní bioaktivní látky s prokázaným účinkem?

Naše pokožka je neustále vystavována vnějšímu prostředí. Sluneční záření, zvláště UVB a UVA, urychluje fyziologické stárnutí kůže. Stárnutí pleti urychlené slunečním zářením je klasickým příkladem, jak nedostatek strukturálních vláken v hlubší epidermis a změna mimobuněčného enzymatického repertoáru poškozeného zářením UVA způsobuje vrásky a ztenčení kůže. Takto poškozovaná pleť potřebuje hlubší zásah na molekulární úrovni. Zde jsou proteiny hlavním cílem reaktivních kyslíkových radikálů vzniklých UV zářením (obecně oxidační stres). Oxidační stres samozřejmě s věkem roste. Zoxidované proteiny se hromadí v buňkách a způsobují destrukci elastického vaziva a ukládání pigmentu, tedy produkci vrásek a vznik tzv. stařeckých skvrn.

Nedávné studie na tkáňových kulturách ukázaly přímou souvislost mezi oxidací proteinů způsobenou UV zářením a spuštěním zánětlivých procesů, případně zčervenáním pleti či jejím dalším podrážděním. Proteiny se obnovují speciálními enzymy, kterých s přibývajícím věkem a působením UV záření ubývá. Tím jsou opravné mechanismy stále méně účinné a dochází k hromadění zoxidovaných proteinů.

Základním účinkem speciálního bioaktivního komplexu, který je obsažený v Anti-age řadě Nobilis Tilia, je právě posílení tohoto opravného mechanismu. Tento komplex obsahuje vyvážené množství ethyl linoleátu (EL) a panthenyl triacetátu (PTA), což jsou prekurzory linoleové a panthotenové kyseliny. Vědecké studie ukázaly, že obě tyto látky a jejich prekurzory stimulují antioxidační mechanismy pokožky a jejich energetické hospodaření. Produkty Anti-age řady tedy chrání kožní proteiny před UV oxidací, a tím výrazně zmírňují účinky stárnutí.

Hormonální změny, které nastávají u žen ve středním věku, způsobují snížení hladiny estrogenu a progesteronu, což má za následek rozsáhlé nepříjemné změny stavu pleti, jako je ztráta elasticity a zvýšená tvorba vrásek. Estrogeny a progesterony patří do skupiny steroidních hormonů. V lidském těle tyto hormony vnikají z jiných steroidních sloučenin biochemickou konverzí. Fytosteroidy jsou steroidní sloučeniny obsažené přirozeně v rostlinách a mohou být použity lidským metabolismem právě jako biologické prekurzory steroidních hormonů.

Anti-age řada Nobilis Tilia proto obsahuje také výjimečný multifunkční fytosteroidní komplex speciálně navržený pro péči o zralou pleť. Skládá se z vyvážené kombinace přírodních fytosteroidů, získaných šetrnou extrakcí ze sojových bobů (Glycine soya) a z kořene divokého jamu (Dioscorea villosa). Tento komplex přírodních fytosteroidů má velmi příznivý vliv na stárnoucí pleť a obnovuje přirozenou hormonální rovnováhu.

ZGIyZTNmMz