Úvod »Knihy» KRÁSA PODLE VLASTY LIBOTOVSKÉ


        

KRÁSA PODLE VLASTY LIBOTOVSKÉ

 

Číslo produktu: XXT0153
Konečná cena bez DPH : 129 Kč
Konečná cena s DPH (21 %):
156 Kč

O knize

„Každá žena je krásná. Na krásu neexistuje jedna šablona. Ta pravá je o zdraví duše a těla, kterým musíte dopřát správnou péči. Naším cílem je, ukázat vám cestu.“ To je krédo nové knihy Vlasty Libotovské a Barbory Literové s názvem Krása podle V. Libotovské - Šťastná ve své kůži.

Vlasta Libotovská, přední česká kosmetička, vychází z dlouholeté praxe, práce ve svých salonech i spolupráce s českými i zahraničními celebritami. Její energie, zkušenosti a tipy jsou tím nejlepším, co může každé ženě díky této knize dát.

Barbora Literová, šéfredaktorka časopisu Koktejl Speciál trpělivě naslouchala a vybrala pro vás to nejlepší.

Autorky jsou přesvědčeny, že ženy by o sebe měly pečovat ne proto, aby se přiblížily ideálu, ale pro radost a pro vlastní potěšení. V této knize nabízejí mnoho funkčních rad, neotřelých nápadů, osvědčených receptur a inspirace, které pomohou tělu a posílí ducha. Relaxační koupele, masáže, aromaterapie, kapitoly věnované vlasům, dekoltu, péči o ruce a nohy jsou jen některými z témat. Receptury využívají bylinky, ovoce, domácí zdroje, které jsou dostupné pro každou ženu a přitom velmi účinné.

Čtenářky se také dozví, jak se konečně zbavit celulitidy, jak být sexy nebo jak se dostat do pohody s pomocí přírody.

Mít ráda svoje tělo a žít s ním v harmonii je hlavním poselstvím této výpravné publikace. „Tohle není jen kniha o kráse. Takových je spousta. Je hodně osobní, protože jsem do ní dala všechno, co jsem se za dlouhá léta naučila. Půvab není jen otázkou peněz. Účinné přípravky si můžete vyrobit i samy doma. V knize najdete mnoho návodů a rad. Na krásu neexistuje jedna šablona. Ta pravá je o zdraví duše a těla, kterým musíte dopřát správnou péči. Mým cílem je, ukázat vám cestu.“ Vlasta Libotovská

Podrobnosti

  • Počet stran: 137 stran
  • Vazba: pevná väzba
  • Rozměr: 205×205 mm
  • Hmotnost: 600 g
OGM0ODV