Úvod »Rostlinné oleje» TŘEZALKOVÝ OLEJ 20 ml (fial. sklo)


        

TŘEZALKOVÝ OLEJ 20 ml (fial. sklo)

má čistící a antimikrobiální účinky, zmírňuje problematické stavy pokožky, podporuje regeneraci při spáleninách, uvolňuje svalové a energetické blokády

 

Číslo produktu: N1806
Výrobce: Nobilis Tilia
Parametr 1: základní balení = 20 ml sklo
EAN kód: 8595100277459
Zvolte objem :
Konečná cena bez DPH : 136 Kč
Konečná cena s DPH (21 %):
164 Kč
Popis:

Třezalkový olej se využívá pro své zklidňující účinky. Je vhodný pro při péči o namáhanou pokožku po nadměrném slunění. Používá se jako masážní podpůrný prostředek při snížené vitalitě pokožky. Třezalkový olej dodává pokožce potřebné bioaktivní látky, které zvyšují její odolnost. Je vyroben pouze z květů tradičním způsobem. Květ třezalky je ručně sbírán v době příznivého postavení měsíce a vyluhován výhradně přirozeným slunečním svitem. Získaný produkt má sytě rudou barvu a příjemné aroma. Vůně je způsobena třezalkovou silicí. Květ obsahuje katechinové třísloviny, flavonové glykosidy, rutin, quercetin, červený hypericin, pryskyřici, organické kyseliny, provitamin A, vitamin C a další. Nepoužívat při slunění! Na květy třezalky vyrážíme každý rok vždy v době okolo svátku svatého Jana. Jak se olej vyrábí se můžete podívat zde.

 

Použití:

Použijte ke kosmetické masáži obličeje, dekoltu či k aromaterapeutické masáži celého těla. Lze jej míchat s jinými rostlinnými oleji a podle žádoucího účinku jej doplňovat éterickými oleji. Přidejte 1 kávovou lžičku do lázně, během koupele ulpí olej na pokožce a po důkladném rozetření navodí příjemný pocit pružnosti a elasticity.

 

Složení:

Hypericum Perforatum Flower Extract (extrakt z třezalky tečkované), Olea Europaea Fruit Oil (LZS) (olivový rostlinný olej).

 

Způsob získávání / druh oleje:

Sluneční macerace

 

Bylina Třezalka
Certifikace Certifikovaná přírodní kosmetika

Tento produkt lze zakoupit i jako vzorek, viz níže:

Obrázek:
Číslo produktu / Název zboží:
 
Cena:
TŘEZALKOVÝ OLEJ 200 ml (plast. láhev)
N1806PL
TŘEZALKOVÝ OLEJ 200 ml (plast. láhev)
Konečná cena 489 Kč
YmEzNDI3O