ZBOŽÍ V AKCI


Označení výrobků

Označení která můžete nelézt na obalu výrobků nebo v tištěném

a elektronickém cenníku :

 

  

Certifikovaná přírodní kosmetika. Výrobky označené tímto symbolem podléhají certifikaci, jenž jasně definuje suroviny, které kosmetika smí či nesmí obsahovat a limituje je pouze na přírodní a z přírody pocházející.

 

Zařazení výrobku podle obsahu syntetických látek a konzervantů (vlastní ozačení firmy Nobilis Tilia, které slouží k lepší orientaci zákaznáka):

 

Výrobek je složen z čistých přírodních látek, neobsahuje synteticky upravené látky ani konzervanty
Výrobek neobsahuje žádné syntetické látky, obsahuje konzervant, nebo výrobek neobsahuje konzervant, ale obsahuje podíl syntetických látek.
Výrobek obsahuje částečný podíl synteticky upravených látek a konzervant.

 

 

 

 

 

 

 

 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Podmínky ochrany osobních údajů
Zákonným důvodem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES. Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zasílání daňových dokladů za pronájem systému, obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči Vaší osobě.

Opište text z obrázku: *
captcha Nový obrázek

Upozornění. Správce webu si vyhrazuje právo smazat vulgární nebo takové příspěvky, které by poškozovaly zájmy správce webu.

MjI3NW